U bent hier:
HuisX

Vergelijk huis kopen Brachterhof 8, Tegelen

Laatste peildatum15-December-2017
HuisX

Brachterhof 8 prijspositie:

Prijspositie plaats - landelijk
Prijspositie buurt - landelijk
Prijspositie woning - buurt
BekijkPrijshistorie
PrijspositieHet huis is neutraal geprijsd versus andere huizen in deze wijk. De woning is gelegen in een qua meterprijs goedkope wijk. Dat geldt ook voor de plaats.
PrijsverschilHet prijsverschil versus andere huizen met een tuin uit hetzelfde postcodegebied bedraagt 4% (EUR 1724 vs EUR 1653). Het betreft hier de vraagprijs per vierkante meter woonoppervlak.
RangpositieDeze woning bezet op basis van de gevraagde meterprijs de 22e plek van de in totaal 60 te koop staande woningen (woontype: Huis_met_tuin) in deze buurt.
Afwijkende prijszettingDe meterprijs van deze koopwoning wijkt EUR 71 af: dat is een factor 0.2 versus de gemiddelde afwijking van EUR 334 in de wijk Op de Heide, Windhond. Landelijk gezien komt een dergelijke afwijking van het gemiddelde met factor 0.2 of hoger in 81.4% van de gevallen voor.
BekijkAanbod straat: Brachterhof
RangstraatDe Brachterhof bezet momenteel positie 4 versus de in totaal 29 straten in Op de Heide, Windhond. Dit op basis van de meterprijs. De positie is 6 wanneer we naar de vraagprijs kijken.
Aanbodtermijn Wij zijn dit object voor het eerst in February 2011 tegengekomen. Er is gezocht vanaf begin 2011. De woning heeft sinds february 2011 met 6 onderbreking(en) te koop gestaan. Het aantal dagen te koop (1636) is meer dan het gemiddelde van het postcodegebied: 776 dagen. Ofwel 64% versus 30% voor postcodegebied 5932 versus 26% landelijk.
PerceelverschilHet verschil in perceeloppervlak versus andere huizen met een tuin uit hetzelfde postcodegebied bedraagt 37%. (382 vs 278 vierkante meter perceeloppervlak)
DefinitiesEen dure woning heeft een minimaal 15% hogere meterprijs dan de gemiddelde meterprijs voor hetzelfde woontype (huis met tuin, huis met land of een appartement) in dezelfde buurt. Een huis met land heeft een minimaal perceeloppervlak van 1000 vierkante meter. Goedkoop betreft een minimaal 15% lagere meterprijs. Een neutrale prijspositie heeft een maximale afwijking van de meterprijs tot 15%. Een dure buurt (of plaats) behoort o.b.v. de gemiddelde meterprijs tot de 33% hoogst gerangschikte buurten of plaatsen. Een goedkope buurt tot de 33% laagst gerangschikte buurten. Een neutrale buurt of plaats valt daar tussenin.
WoontypeHuis_met_tuin
meterprijs- en perceelverschil
Vraagprijs219000
Binnenopp127
Perceelopp382
BuurtnaamOp de Heide, Windhond
Postcodegebied5932
Buurtdetailszie hier
BekijkVergelijkbare huizen in de buurt
PlaatsdetailsTegelen
Huidige datum03 June 2026
Funda nuFunda aanbod makelaars
Huizenzoeker nuHuizenzoeker aanbod makelaars
OrientatieGoogle Maps en Street View
WaarBrachterhof , Tegelen
Objectid10634856
Postcodescan1

Prijs EUR
Meterprijs EUR
Prijspositie versus de buurt